Miłośniczki makijażu i pielęgnacji z pewnością długo czekały na otwarcie sklepu Hebe w Wyszkowie. To pierwszy sklep tej popularnej sieci sklepów kosmetycznych w mieście. Jesteście gotowi na zakupy?

Hebe w galerii handlowej przy ulicy Józefa Sowińskiego 62

Pierwszy sklep Hebe w Wyszkowie otwarto 29 lipca. Od tamtej pory klienci mogą robić zakupy od poniedziałku do soboty między 10 a 20. Sklep jest otwarty również w niedziele handlowe. Drogeria z pewnością się przyjmie, ponieważ produkty kosmetyczne i pielęgnacyjne są jednymi z najchętniej kupowanych. Od teraz nie musimy już robić zakupów przez internet, by mieć dostęp do oryginalnych, dobrych jakościowo marek.

Sieć sklepów Hebe konkurencją dla Rossmanna?

Hebe ma w Polsce około 270 sklepów, a Rossmann około blisko 1500. Oczywiście niemiecka sieć Rossmann jest w naszym kraju obecna znacznie dłużej, bo od 1993, kiedy otwarto pierwszy sklep Rossmann w Polsce. Dla porównania Hebe funkcjonuje w Polsce dopiero od 2011 roku. Czy nowa sieć stanowi zagrożenie dla znanego i lubianego w Polce Rossmanna?

Z uwagi na zamiłowanie ludzi do nieustannych zakupów, konkurencja nie oznacza dzisiaj być albo nie być dla dużych firm, które odnotowują naprawdę spore zyski. Rossmann z pewnością utracił monopol, od kiedy pojawiły się takie drogerie, jak Natura, czy Hebe, ale wciąż jest bardzo popularny i chętnie odwiedzany.

Warto wspomnieć, że i w Hebe i Rossmannie dostępne są nieco inne produkty. Każda sieć sklepów ma swoje własne współprace. Hebe na przykład zyskuje znakomitą linią modnych ostatnio kosmetyków koreańskich, a Rossmann poszerza kolekcję kosmetyków zero waste, również coraz popularniejszych. Z powodu tych różnic klienci chętnie odwiedzają oba sklepy i w każdym robią zakupy.

A Wam jak podoba się nowy sklep w galerii handlowej? Znaliście Hebe wcześniej, czy jest to dla Was nowość? Warto sprawdzić, czy sklep na początek zaplanował ciekawe promocje!