Główne wypadki sportowe w Wyszkowie, takie jak uliczny bieg „Wyszkowska Dycha Nocą”, zawsze są poprzedzone emocjonującymi wyścigami dla najmłodszych. Co roku obserwuje się wzrost frekwencji w tej młodzieżowej sekcji, co sugeruje, że w Wyszkowie rośnie nowa generacja entuzjastów biegania.

Małe postacie brały udział w biegach na dystansach od 400 do 1000 metrów.

Tutaj są wyniki:

Roczniki 2018-2020 (dziewczęta/ chłopcy)

Na pierwszym miejscu znaleźli się Lara Łachmańskla i Fabian Kucharczyk. Drugie miejsce zajęli Izabela Kostrzewa i Borys Rogólski, natomiast na trzecim miejscu uplasowali się Aleksandra Rojek i Józef Biernacki.

Roczniki 2016-2017

W tej kategorii wiekowej pierwsze miejsce zdobyli Lena Purta i Tobiasz Grądzki. Karolina Górska i Aleksander Deluga zajęli drugie miejsce, a trzecie miejsce przypadło Idze Chrzczoowskiej i Fabianowi Marszałowi.

Roczniki 2013-2015

W starciu roczników 2013-2015 na podium stanęli Julia Deluga i Szymon Dąbkowski. Drugie miejsce przypadło Alicji Brejnak i Karolowi Wasiak, a trzecie – Lenie Rojek i Oliwierowi Budrewiczowi.

Roczniki 2011-2012

W najstarszej kategorii wiekowej triumfowali Maja Napiórkowska i Karol Paluszek. Na drugim miejscu znaleźli się Julia Zakrzewska i Szymon Kołodziejczyk, a na trzecim – Blanka Pałaszewska i Miłosz Twarowski.