W piątek 31 maja o godzinie 20.00 przygotujcie się na muzyczną ucztę – zapraszamy do włączenia telewizorów na kanale TVP 1, gdzie będzie transmitowany koncert „Premiery” podczas 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Będzie to wyjątkowa okazja do zobaczenia na scenie nie jednej, lecz dwóch utalentowanych artystek wywodzących się z Wyszkowa.

Pierwsza z nich to Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska, która swoją muzyczną drogę uwieńczyła zwycięstwem w konkursie „Premiery” na 57. KFPP w Opolu w 2020 roku. Artystka zdobyła wtedy serca publiczności swoim utworem „Plan awaryjny”. Tym razem Lanberry zaśpiewa swoją nową piosenkę „Co ja robię tu”, która już teraz cieszy się ogromną popularnością, zdobywając milion odsłon w ekspresowym tempie.

Druga z piosenkarek to Maryla Modzelan, która pojawi się na opolskim festiwalu u boku Marcina Sójki. Wspólnie wykonają utwór „Dom z piasku”, który powalczy o główną nagrodę festiwalu. Piosenka ta miała swoją premierę 25 maja i od tamtej pory zdobywa coraz większe uznanie wśród słuchaczy.