Policjanci z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępstw narkotykowych dokonali przeszukań na terenie nieruchomości należącej do 32-letniego mężczyzny zamieszkującego Wyszków. W trakcie akcji natrafili na ukrytą tam marihuanę, którą mężczyzna schował w niecodziennym miejscu – piekarniku.

13 lutego bieżącego roku funkcjonariusze policji wyszkowskiej specjalizujący się w walce z przestępczością narkotykową zatrzymali 32-letniego mieszkańca tego miasta. Na podstawie zgromadzonych informacji podejrzewali, że mężczyzna przechowuje narkotyki w swoich lokalach.

W trakcie przeprowadzonych przeszukań, funkcjonariusze odnaleźli łącznie około 78 gramów marihuany. Substancje te, 32-latek starannie ukrył przed organami ścigania – część znaleziska przechowywał w piekarniku, a część w metalowym pudełku.

Zatrzymany mężczyzna został umieszczony w areszcie policyjnym. Po przeprowadzonym przesłuchaniu zostanie mu przedstawiony zarzut posiadania środków odurzających. W przypadku udowodnienia winy, grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.