Wyszkowianie oraz Łochowska Grupa Biegowa odpowiedzieli pozytywnie na zaproszenie do mikołajkowego biegania, co było nie tylko doskonałym sposobem na aktywne spędzenie tego wieczoru, ale również idealnym prezentem dla ich zdrowia. Po udanej rozgrzewce, uczestnicy podjęli wyzwanie biegowe w towarzystwie Mikołaja. Najmłodsi mieli szansę na bieganie na stadionie, natomiast dorośli pokonali swoje okrążenia na ulicach pokrytych śniegiem.

Mówiąc o uczestnikach, nie można nie wspomnieć o ich oryginalnych, mikołajkowych strojach, które nadawały wieczorowi świąteczny klimat. Uczestnicy mogli również cieszyć się słodkimi niespodziankami przygotowanymi specjalnie dla nich.

Oprócz tego, organizatorzy podkreślili entuzjazm zarówno młodszych jak i starszych uczestników, a także podziękowali za piękne kostiumy. Wyrazy wdzięczności zostały skierowane do Mikołajów (a było ich dwóch!) za ich obecność, a także do wszystkich elfów, którzy przyczynili się do doskonałej organizacji tego wydarzenia. Dodatkowo, WOSiR Wyszków został podziękowany za udostępnienie niezbędnych rekwizytów i namiotu, a także dodatkowych prezentów dla dzieci. Nadleśnictwo Wyszków również zostało docenione za upominki dla najmłodszych uczestników.