Podczas obchodów Wszystkich Świętych, odbywającej się po raz szesnasty kwesty na terenie parafialnego cmentarza w Wyszkowie, uzbierano rekordową sumę 11 tys. 686 zł. Głównym celem zbiórki była zebranie funduszy na renowację najstarszych grobów znajdujących się na tym historycznym miejscu pochówku.

Fundusze zgromadzone do tej pory pozwoliły na odrestaurowanie unikalnego nagrobka Aleksandra W. Bogdańskiego, wykonanego z czerwonego piaskowca w stylu secesyjnym, znanego również jako „głowa”. Prace renowacyjne zostały również rozpoczęte nad grobem rodziny Lewandowskich – Jana Lewandowskiego, sędziego i posła, który zmarł w 1933 roku, oraz jego małżonki Michaliny. Grobowiec ten usytuowany jest w połowie pierwszej alejki od strony ulicy Spokojnej.

Na kolejną turę prac konserwatorskich czekają nagrobki Niusieńki Sylwestrzak, córki Marii Magdaleny i Kazimierza – urzędnika kolejowego, która opuściła ten świat 12 listopada 1912 roku, oraz Klementyny Jankowskiej z domu Krawczyk, urodzonej w Wyszkowie. Klementyna Jankowska zakończyła swoją ziemską wędrówkę 12 stycznia 1914 roku na stacji w Pasiekach, niemal dokładnie na 27 urodziny.