Drużyna piłkarska Bug Wyszków nie dała szans swoim rywalom, Orłom Zielonka, w emocjonującym meczu pod wodzą trenera Łukasza Choderskiego. Spotkanie zakończyło się imponującym zwycięstwem wyszkowian 5:2.

W ostatnią sobotę, Bug Wyszków wybrał się na mecz do Zielonki, gdzie ich rywalami byli miejscowi Orły. Pomimo tego, że są nowicjuszami w lidze i plasują się w jej środkowej części, piłkarzy z Wyszkowa doskonale sobie poradzili. Już w trzeciej minucie gry, Piotr Połodziuk pozwolił swojej drużynie wysunąć się na prowadzenie. Mimo usilnych starań, gospodarze przez długi czas nie byli w stanie pokonać skutecznej obrony Bugu. Dopiero po pół godzinie gry udało im się zdobyć punkt. Niemniej jednak, zespół ze Wyszkowa nie odpuszczał – jeszcze przed przerwą w połowie meczu, Illia Zaproshchenko ukarał miejscowych zdobywając kolejnego gola.

Druga połowa spotkania była zdecydowanie zdominowana przez drużynę z Wyszkowa. Filip Woźnica zdobył dla swojego zespołu kolejne dwa gole, a Robert Nogaj strzałem z rzutu wolnego dodatkowo podwyższył wynik spotkania. Jako gospodarze, Orły dołożyli jeszcze jeden punkt po rzucie karnym, ale nie zmieniło to faktu, że trzy punkty powędrują ze zwycięzcami do Wyszkowa. Ostatecznie, Bug utrzymał swoje trzecie miejsce w tabeli ligi, prowadzonej obecnie przez KS Łomianki.

W nadchodzących rozgrywkach, Bug Wyszków stawi czoła Delcie Warszawa. Spotkanie odbędzie się w sobotę 4 listopada o godzinie 17:30.