Zawsze jest dobry moment na kawę i deser. Odrobina cukru i kofeiny jeszcze nikomu nie zaszkodziła, za to ma zbawienny wpływ na nasze samopoczucie. Sprawdź, gdzie znajdują się polecane kawiarnie w Wyszkowie. Zapraszamy na krótki opis 3 najpopularniejszych kawiarni w mieście.

Kawiarnia „Yummy Caffe”

Ciekawa, nowoczesna kawiarnia w Wyszkowie. Do wyboru mnóstwo ciast i ciasteczek. Nie brakuje również lodowych deserów. W menu dostępne także różne rodzaje kaw, herbat (w tym bubble tea) oraz gorąca czekolada. Obowiązkowo z bitą śmietaną! „Yummy Caffe” kusi również wystrojem. Miejsce jest estetyczne i bardzo przyjemne.

Adres: Gen. Józefa Sowińskiego 64, 07-200 Wyszków

Kawiarnio-lodziarnia „U Rełkowej”

Jedna z najstarszych kawiarnio-lodziarni w Wyszkowie. „U Rełkowej” nigdy nie brakuje gości, od wielu lat! Kameralny, przyjemnie urządzony lokal z miłą obsługą zachęca do regularnych odwiedzin. W menu kawiarni znajdziemy lody, desery i oczywiście kawę. Lokal słynie przede wszystkim z tradycyjnych lodów rzemieślniczych. To miejsce z historią i dobrą atmosferą.

Adres: Świętojańska 80, 07-200 Wyszków

Cukiernia „U mnie Ci się upiecze”

Wyjątkowa cukiernia na mapie Wyszkowa. Różowe wnętrze od razu kojarzy się ze słodkościami, ale to nic w porównaniu ze znakomitą ofertą tego miejsca! „U mnie Ci się upiecze” działa nie tylko jako cukiernia, ale również kawiarnia. Biznes prowadzi miłe małżeństwo, mające najwyraźniej ogromny talent do tworzenia zapierających dech w piersiach słodyczy. Od tutejszych ciast i ciasteczek można się uzależnić! Właściciele zapewniają również nieziemskie torty okolicznościowe. Smaczne i piękne!

Adres: 3 Maja 45, 07-200 Wyszków

Więcej atrakcji znajdziesz tutaj: https://wyszkowinfo.pl/2022/04/19/wyszkow-zabytki-ktore-warto-zobaczyc/.