KS Camper Wyszków podał do wiadomości publicznej na swoim koncie w mediach społecznościowych, że już wkrótce ich zespół wzmocni Jakub Lewandowski. Ten doświadczony siatkarz, który do tej pory prezentował swoje umiejętności w Asseco Resovii Rzeszów, zdecydował się na niespodziewaną zmianę barw klubowych podczas trwania sezonu 2023/2024. Jak poinformowano, od najbliższego sezonu będzie reprezentował barwy klubu z Wyszkowa, który ma ambitne plany związane z walką o czołowe miejsca w lidze.

Doświadczenie zawodników ma kluczowe znaczenie w sporcie, a Jakub Lewandowski to gracz z bogatym dorobkiem. Występował już nie tylko w Asseco Resovii Rzeszów, ale również w wielu innych klubach, takich jak KKS Mickiewicz Kluczbork, GKS Katowice, STS Olimpia Sulęcin, TSV Sanok czy Aluron Virtu Warta Zawiercie. To właśnie jego wieloletnie doświadczenie w rozgrywkach PlusLigi oraz doskonała kondycja fizyczna mają pomóc drużynie KS Camper Wyszków w osiągnięciu zamierzonych celów – przekazały w oficjalnym komunikacie władze klubu.

Przypomnijmy, że dołączenie Lewandowskiego do Asseco Resovii było zaskoczeniem. Siatkarz rozpoczął sezon 2023/2024 grając dla pierwszoligowego zespołu Mickiewicza Kluczbork, gdzie był jednym z kluczowych zawodników. Rzeszowski klub, mierzący się wówczas z problemami kadrowymi, szukał jednak dodatkowego wsparcia w trakcie sezonu. To właśnie wtedy Lewandowski zdecydował się na przenosiny do PlusLigi.