Ostatniego dnia września na terenie powiatu wyszkowskiego pojawiło się nowe miejsce, które ma za zadanie wspomagać mieszkańców regionu w jednym z najtrudniejszych momentów życia – przy pożegnaniu bliskich. Dom Pogrzebowy Ozyrys, prowadzony przez Małżeństwo Ślubowskich, rozpoczął swoje funkcjonowanie, oferując usługi pogrzebowe realizowane z należytym szacunkiem i godnością.

Krokiem inaugurującym działalność był uroczysty event otwarcia, który odbył się 23 września. Lokalizacja Domu Pogrzebowego to Turzyn, gdzie znajduje się także stacja Orlen. Nazwa firmy nawiązuje do postaci z mitologii egipskiej – Ozyrysa, boga śmierci i odrodzenia, oraz Sędziego zmarłych. Podczas ceremonii otwarcia, pomieszczenia oraz obecni goście zostali poświęceni przez ks. Jerzego Brzezińskiego, proboszcza parafii Brańszczyk. Właściciele wyrazili swoją wdzięczność dla wszystkich tych, którzy przyczynili się do realizacji ich projektu, będącego zarówno ich marzeniem, jak i kiedyś ojca Pana Marcina. Uroczystość otwarcia była także okazją do zapoznania się z ofertą firmy.

Wyróżnikiem Domu Pogrzebowego Ozyrys jest połączenie tradycji z nowoczesnością oraz dbałość o indywidualne potrzeby rodzin, które muszą zmierzyć się z bolesnym pożegnaniem swoich najbliższych. Misją „Ozyrysa” jest zapewnienie godnej, pełnej spokoju i troski atmosfery w tych trudnych chwilach.