Nic tak nie poprawia humoru, jak wizyta w dobrym salonie fryzjerskim. Nowa fryzura to nie tylko zmiana wyglądu, to także lepsze samopoczucie i świetna okazja do wyjścia z domu. Zapraszamy na krótki ranking najlepszych salonów fryzjerskich w Wyszkowie. Wybór 3 salonów fryzjerskich był trudny, ponieważ wyszkowscy styliści oferują usługi na naprawdę wysokim poziomie. Sprawdziliśmy, gdzie mieszkańcy miasta chodzą najczęściej!

Sonia Hair & Beauty Salon

Profesjonalny i niezwykle popularny salon fryzjerski w Wyszkowie. Sonia Hair to miejsce prowadzone przez prawdziwą entuzjastkę, a jednocześnie kobietę z talentem i doświadczeniem. Przyjemnie urządzony salon zachęca do regularnych wizyt. Sympatyczne i profesjonalne fryzjerki tylko utwierdzają klientów w przekonaniu,  że wybrali dobre miejsce.

Adres: Jana Kazimierza 57 a, 01-248 Warszawa

Fryzjer męski Gentleman

W Wyszkowie jest dużo dobrych salonów fryzjerskich dla mężczyzn, ale salon Gentleman wyróżnia się na ich tle. To fajne, klimatyczne miejsce ze stylowym wnętrzem. Klienci zwracają uwagę na luźną atmosferę i niesamowity talent tutejszych barberów i stylistów. Panowie świetnie dobierają fryzury do kształtu twarzy, potrafią celnie doradzić i zdecydowanie upiększają męską część wyszkowskiej społeczności.

Adres: Świętojańska 19, 07-200 Wyszków

VANESSA Salon fryzjerski Damsko Męski Joanna Winiarska

Na koniec przedstawiamy niemniej ciekawy salon fryzjerski Vanessa. Studio nie zebrało ani jednej negatywnej opinii, ponieważ jest to miejsce prowadzone z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Klienci czują się tu jak u siebie, ponieważ fryzjerzy są mili i pomocni. W takiej atmosferze można otwarcie mówić o swoich oczekiwaniach dotyczących fryzury czy koloru, co zmniejsza ryzyko rozczarowania. Klienci zgodnie chwalą salon za profesjonalizm i fantastyczne podejście do klienta.

Adres: Jana Matejki 4, 07-200 Wyszków