Wtorkowy wieczór przyniósł niepokój dla mieszkańców Mostówki, kiedy to jedna z lokalnych mieszkanek niespodziewanie zniknęła. Niestety, mimo intensywnych poszukiwań, historia ta nie miała szczęśliwego zakończenia.

Kobieta, w wieku 42 lat, opuściła swój dom w Mostówce około godziny 20:00 we wtorek. Niestety, dopiero w piątek, 4 sierpnia, około godziny 10:45, jej ciało zostało odnalezione. Znalazło się na jednym z lokalnych pól, a odkrycie to było wynikiem działań funkcjonariuszy Posterunku Policji w Zabrodziu oraz strażaków.

Jednostka policji skierowała słowa wdzięczności do wszystkich osób, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do poszukiwań. Nadkomisarz Damian Wroczyński z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie podkreślił, iż szczególne podziękowania należą się strażakom, społeczności lokalnej oraz mediom. Wszystkim tym, którzy aktywnie udostępniali informacje o zaginięciu, również skierowane są słowa uznania.

Jest warto odnotować, że podczas poszukiwań wykorzystany został nowoczesny sprzęt, w tym drony. Jak jednak niestety pokazuje ten tragiczny przypadek, nawet najbardziej zaawansowana technologia nie zawsze jest w stanie zapobiec nieszczęściu.