Miłość do pupila wymaga nie tylko zapewniania zwierzęciu odpowiednich warunków do życia, ale także kompleksowej opieki zdrowotnej. I mimo że niektórzy niechętnie chodzą do weterynarzy, znacznie lepiej jest zapobiegać poważnym schorzeniom, niż później leczyć psa lub kota za duże pieniądze. Podpowiadamy, na jakie przychodnie weterynaryjne w Wyszkowie warto zwrócić uwagę: przed Wami 3 najbardziej polecane kliniki weterynaryjne w mieście!

Gabinet Weterynaryjny Andrzej Świętoń I Agnieszka Kukawka

Bardzo dobra klinika weterynaryjna w Wyszkowie prowadzona przez małżeństwo. Przychodnia jest bardzo przyjemnym i przyjaznym miejscem, a właściciele są weterynarzami z powołania. Nie ma mowy o wyciąganiu pieniędzy od ludzi. Jeśli szukasz miejsca, w którym Twój pupil otrzyma fachową pomoc i opiekę, Gabinet Weterynaryjny Andrzej Świętoń I Agnieszka Kukawka będzie świetnym wyborem. Ludzie chętnie polecają tę klinikę weterynaryjną, wskazując na wyjątkowe podejście właścicieli, zaangażowanych w bezinteresowne ratowanie bezdomnych zwierząt.

Adres: 1 Maja 50, 07-200 Wyszków

Mikulska-Reichelt Iwona, lek. wet. Przychodnia Weterynaryjna Cztery Łapy

Kolejna polecana przychodnia weterynaryjna w Wyszkowie to klinika Cztery Łapy. Profesjonalna pomoc i fachowa opieka są doceniane przez osoby odwiedzające klinikę ze swoimi pupilami. Fachową opiekę otrzymają tu zarówno psy, jak i koty. Atmosfera jest przyjazna, a ceny umiarkowane. Liczne opinie wskazują, iż jest to najlepsza klinika weterynaryjna w Wyszkowie. Oczywiście zdarzają się opinie negatywne, ale tego nie da się uniknąć w żadnej branży.

Adres: Pułtuska 50, 07-200 Wyszków

Smoliński Stefan, lek. wet. Gabinet

Doświadczony weterynarz z sercem do zwierząt. Można dzwonić o pomoc nawet w nocy, co jest rzadkością. Zwykle kliniki weterynaryjne są czynne w konkretnych godzinach i nie ma możliwości dodzwonienia się w nagłych przypadkach. Na szczęście weterynarz Smoliński Stefan nie odmówi zwierzęciu pomocy. Wystarczy wcześniej zadzwonić. Klienci zaznaczają, że weterynarz jest również zaangażowany w pomoc bezdomnym zwierzakom. Co więcej, doskonale zna się na psach i kotach.

Adres: Nadgórze 35, 07-200 Wyszków