Do niepokojących zdarzeń dochodzi każdego dnia. Na własnej skórze mogła się o tym przekonać rodzina 21-letniego mężczyzny, który został znaleziony martwy w opuszczonym Hotelu Panorama w województwie mazowieckim.

Tajemnicza śmierć nad Jeziorem Zegrzyńskim

Przypadkowi przechodnie odkryli ciało młodego mężczyzny znajdujące się w opuszczonym budynku dawnego Hotelu Panorama. Przechodnie natychmiast zgłosili sprawę na policję, a wstępne śledztwo wykazało, kim jest zmarły. Ciało należało do 21-letniego Piotra P. Policjanci od razu wykluczyli samobójstwo, jednak przyczyna śmierci wciąż nie jest znana. Wstępna wersja mówi o nieumyślnym spowodowaniu śmierci, ale funkcjonariusze nie wykluczają, że ta wersja wkrótce się zmieni.

Według relacji znajomych i rodziny, Piotr spotykał się w Hotelu Panorama ze znajomymi. To samo w sobie nie musi być podejrzane, ponieważ opuszczony hotel często odwiedzają młode osoby, szukające miejsca do spotkań. Mieszkańcy Zegrza zgodnie twierdzą, że imprezy w opuszczonym hotelu nieraz spędzały im sen z powiek. Niezwykle często w budynku dochodzi również do bijatyk i awantur, przez co opuszczony budynek wzbudza różne emocje.

Hotel Panorama, co to za miejsce?

Jeszcze kilka lat temu mieszkańcy Zegrza mieli nadzieję, że upadający hotel odżyje. Niestety, nikt nie był zainteresowany tym, by budynek dalej funkcjonował. Dzisiaj jest opuszczony i straszy. Bynajmniej nie duchami. Opuszczony hotel, mimo powybijanych szyb i opłakanego stanu, jest popularnym miejscem spotkań. Jak możecie się domyślić, na spotkania do Hotelu Panorama uczęszczają nie tylko młodzi, znudzeni ludzie, ale bardzo często również osoby o podejrzanej reputacji.

Wiele wskazuje na to, że śmierć 21-letniego chłopaka jest wynikiem jakiegoś zatargu. Istnieją podejrzenia, że chłopak na krótko przed śmiercią nagle zmienił pracę. Prawdopodobnie wplątał się w coś podejrzanego, co dodatkowo potwierdza staranie się o pożyczki od znajomych. 21-latek podobno otwarcie przyznawał się, że ma kłopoty. Policja nie wyklucza, iż zmarły zażywał wcześniej narkotyki. Istnieje również duże prawdopodobieństwo, że chłopak został zamordowany. Śledztwo w tej sprawie trwa.