Na mazowieckiej drodze ekspresowej S8, w Turzynie, doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Autobus stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z trasy, co skończyło się jego dachowaniem. W wyniku tego incydentu, ruch w stronę stolicy ograniczony jest obecnie do jednego pasa. Akcja ratunkowa jest w pełnym toku.

Wypadku doszło do niebezpiecznego zdarzenia 2 października, tuż przed godziną 12:00, na trasie S8 niedaleko Wyszkowa. Samochód, jadący w kierunku Warszawy (517 km S8), niespodziewanie wypadł z trasy, przebił energochłonne bariery ochronne i po dachowaniu skończył swoją podróż w rowie.

Informacje uzyskane od wyszkowskiej policji wykazały, że trzy osoby odniosły obrażenia w wyniku tego zdarzenia. Wszyscy poszkodowani zostali natychmiast przewiezieni do szpitala.

Na drodze ekspresowej S8 wystąpiły znaczne utrudnienia. Bezpośrednio po zaistnieniu wypadku droga prowadząca do Warszawy została całkowicie zablokowana. Aktualnie możliwy jest ruch jedynie jednym pasem. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci z drogówki oraz technicy kryminalistyczni, którzy badają okoliczności i przebieg tego tragicznego incydentu.